logo-tn1

PŁYWACKI EVENT dla Wiktorka ze Smarchowic Wielkich

 

Już po raz kolejny w piątek 16.12.2016 o 21.00 odbył się Nocny Charytatywny Maraton Pływacki Masters Namysłów „Pływamy dla Wiktorka” .
Wystartowało prawie 60-ciu zawodników, którzy pływali na 6-ciu torach. Dobrowolna wpłata 40zł lub więcej upoważniała do startu. W pakiecie każdy z zawodników otrzymał pamiątkową koszulkę techniczną.

Zabrana kwota zostanie w pełni przeznaczona na leczenie i rehabilitację Wiktora Gacka dotkniętego m.in. czterokończynowym porażeniem mózgowym, zanikiem mięśni, ecefalopatią niedotleniowo-niedokrwienną, epilepsją, zespołem vesta, cardiomiopatią przerostową, astmą oskrzelową. Chłopiec nie potrafi samodzielnie siedzieć, karmiony przez gastromię (sam nie przełyka), 6 razy w tyg. rehabilitowany, potrzebuje 24h na dobę opieki, w 100% zależny od osób trzecich. Zgodnie wszyscy uczestnicy i organizatorzy już teraz deklarują chęć powtórzenia akcji w przyszłym roku

Wielkie podziękowania dla wszystkich zawodników, kibiców, organizatorów, sponsorów: Biuro tłumaczeń QUEST, Centrum Turystyki i Rekreacji DELFIN, naleśnikarnia CREPERIE, agencja reklamy MIRLO, BRICOMARCHE Namysłów, Firma PROCEM, DWOREK RÓŻANY-Hotel***& Restaurant, Namysłowska Grupa Pływacka MASTERS, Namysłowskie Towarzystwo Triathlonowe TRIADA .

 

fot. Artur Musiał